Váš most
do kryptosveta

Header
currency.symbol

{{ currency.symbol }}

{{ currency.price_labels.current_price_label.replace('EUR', '€') }}

Zmena 24/h: {{ currency.price_change_24 > 0 ? '+' + parseFloat(currency.price_change_24).toFixed(2) : parseFloat(currency.price_change_24).toFixed(2) }}%

Tri kroky od kryptosveta

Register

Registrovať

Zaregistrujte sa a vytvorte si osobný účet.

Register

Overiť

Nahrajte potrebné dokumenty pre bezpečné prevody.

Register

Obchodovať

Pošlite si prostriedky na nákup alebo predaj kryptomien.

Vytvoriť účet

Vstúpte s nami

do kryptosveta

Mobile

Buďte súčasťou digitálnej revolúcie

Sme fanúšikovia kryptomien a naším cieľom je sprístupniť ich každému. Kryptomeny tu už s nami nepochybne ostanú a my vám chceme pomôcť uchopiť budúcnosť. Vitajte v Bridge Markets.

Be a part of digital revolution

Prečo práve my?

Jednoduché platby

Lokálna podpora

Individuálny prístup

Flow

FAQs

Ako si vytvorím účet na Bridge Markets?

Ak si chcete vytvoriť účet, kliknite na tlačidlo "Vytvoriť účet". Zadajte svoje meno, e-mailovú adresu a heslo. Overte svoju e-mailovú adresu a môžete začať obchodovať.

Ako vložím na svoj účet finančné prostriedky?

V súčasnosti ponúkame možnosti vkladu finančných prostriedkov bankovým prevodom alebo prevodom kryptomeny. Na dokončenie vkladu postupujte podľa podrobných pokynov po výbere platobnej metódy.

Ako zadám príkaz na nákup alebo predaj kryptomeny?

Keď máte na účte finančné prostriedky, pomocou okienka obchodovania v klientskej zóne zvoľte kryptomenu a sumu, ktorú chcete kúpiť alebo predať. Zobrazí sa vám ponuka s výmenným kurzom platným počas stanoveného obdobia. Po potvrdení sa daná ponuka spracuje a kryptomena sa pripíše na adresu, ktorú ste uviedli v klientskej zóne.

Ako vyberiem prostriedky zo svojho účtu?

Kryptomenu môžete vybrať kliknutím na tlačidlo "Vybrať" v klientskej zóne a peniaze budú pripísané na váš overený osobný účet, z ktorého boli vložené.

Ako zvýšim bezpečnosť môjho účtu?

Ak chcete zvýšiť bezpečnosť svojho účtu, mali by ste používať silné a unikátne heslo, vyhýbať sa verejným Wi-Fi a udržiavať svoje zariadenie aktualizované s najnovšími bezpečnostnými prvkami. Dávajte si pozor na všetky nevyžiadané e-maily alebo správy, ktoré požadujú osobné alebo prihlasovacie údaje. Nikdy od vás nebudeme nič žiadať inou cestou ako cez našu klientskú zónu.

Ako dlho trvá obdržanie kryptomeny?

Čas potrebný na potvrdenie a pridanie bitcoinovej transakcie do blockchainu sa môže líšiť v závislosti od niekoľkých faktorov, ako je zvolený poplatok alebo zaťaženie siete. Zvyčajne trvá približne 10 minút, kým sieť potvrdí bitcoinovú transakciu. Skutočný čas potrebný na pripísanie prostriedkov na účet príjemcu sa však môže líšiť v závislosti od času spracovania použitej burzy alebo peňaženky.

Aké doklady sú potrebné na overenie totožnosti a oprávnenie používať Bridge Markets?

Vo všeobecnosti ide o kombináciu o úradne vydaného identifikačného dokladu, dokladu o pobyte a selfie fotografie s preukazom totožnosti.

Ako sa môžem obrátiť na podporu spoločnosti Bridge Markets?

Našu podporu môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: support@bridgemarkets.sk alebo na telefónnom čísle: +421 2/222 007 46. Podpora je k dispozícii od 8:30 do 17:00

Kontaktujte nás